Linky

Psie centrum pozitív

Košické centrum, ktoré ponúka viaceré možnosti, ako sa zblížiť so svojim psíkom. Pochopenie psej reči, agility tréning, riešenie individuálnych problémov psíkov, starostlivosť o šteniatko.

Bowenove masáže

Bowenove masáže - príjemný spôsob práce so svalmi a fasciami, pomocou ktorej sa dá pomôcť duši i telu.

Klikerova metóda

Klikerova metóda - stránka, ktorá vás názorne prevedie problematikou klikera ako metódy učenia pozitívnou motiváciou psov.

Pozitívna motivácia zvierat

Stránka od cvičiteľa zvierat v Pražskej Zoo Františka Šustu, ktorý pracuje metódou pozitívnej motivácie zvierat.

Ponyfarma

Priatelia z Pavčinej Lehoty z okolia Liptovského Mikuláša. Okrem ubytovacích služieb v peknom prostredí ponúkajú aj domáce robené medovníky, poradenstvo pri chove včiel a veterinárne služby.

Farma Gori – predaj a chov kabardinskych koní

V Družstevnej pri Hornáde sa títo milovníci koní venujú chovu u nás málo známeho plemena koní: Kabardinskym koňom z Kaukazu

Hotel pre psov Biely tesák

Hotel Biely Tesák ponúka ubytovanie pre vaše domáce zvieratká ak ste z Košíc a okolia. Okrem ubytovania počas dovolenky, ponúkajú dennú škôlku, pooperačnú starostlivosť, výcvik, odvoz psa a pod.

Cesar's way

Najlepšia stránka o výchove psa. Metóda, ktorej sa venujem a nemá konkurenciu, ak chcete zvládnuť zlozvyky, nežiaduce správanie psa, výchovu psa.

8Siblings

Reiki, ako alternatívna liečba pre Vašich domácich miláčikov pre podporu štandardnej liečby, pomoc s emočnými problémami, zotavenie po chorobe, operácii či úraze, posilnenie imunity a mnoho ďalšieho.

BUDO SPORT– jazdecké potreby

Široká ponuka kvalitných jazdeckých potrieb.

MILAN ZELKA - Výcvikové stredisko Farma Zálagoš

Tréning jazdcov a koní. Výchova a výcvik westernových koní. Prevýchova problémových koní (zlozvyky, psychické problémy). Kurzy, školenia westernového jazdenia, reining.

TOP